פתרונות

russian spanish english
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט
פיתוח מערכות ואפליקציות
קידום אורגני וקמפיינים
אחסון אתרים ומערכות
קריינות
וידאו איטראקטיבי
אזורים
 שיכון ובינוי
ל-מ
צבר
נסטלה
פתאל
אסם
ספגטים
מכללת אתגר
חגית טסה
בית הספר לסאונד
הטכניון
מכון אבני
תדהר
קמרה אובסקורה
אופיר סוכנויות
מיניגולף
מי אנחנו

אז מי אנחנו באמת? אכן שאלה טובה
קודם כל אנחנו בית, מקום בו תוכלו לקבל את השירות המיוחד לכם, שמתאים בדיוק לצורך שלכם ולהרגיש נוח כמו בבית, לקבלת תמיכה טכנית, לשאול כל שאלה ולהרגיש שהבית מאחוריכם ואיתכם לאורך כל הדרך, כל פתרונות האינטרנט תחת קורת גג אחת, ביתית.

ומה יש בבית של SMSITE פתרונות אינטרנט ?
הרבה חדרים...:-) מעטפת טכנולוגית מלאה לכל צורכי האינטרנט של לקוחותינו, היום כאשר אתר האינטרנט שלכם משמש כזרוע שיווקית מלאה היכולה  כמעט כל מענה ללקוחותיכם, חשוב להקפיד שכל האפשרויות מכוסות, חשוב לוודא שהגולש \ לקוח אשר הגיע לאתר יקבל את כל התשובות להן הוא זקוק על מנת לסגור עסקה, לקבל מידע, להתעדכן באופן שוטף על פעילותכם, לספוג מסר ברור וממוקד, כל אשר נדרש ע"מ לצרף אותו לרשימת לקוחותיכם המרוצים.

חכמינו אמרו עוד בימי קדם – "סוף מעשה במחשבה תחילה"
בבית האינטרנט של SMSITE משפט החוכמה הנ"ל מקבל התייחסות כפולה... בתכנון הקפדני שאנו משקיעים בבניית המערכות והשירותים שאלו  תוכננו ונכתבו מתחילה בקוד טהור* ע"י מתכנתי SMSITE עובדה שמאפשרת ללקוחותינו גמישות והתאמה לכל צורכיהם של מראה וניהול עם כל שינוי מתבקש או שיתבקש בעתיד, זאת בניגוד לרוב חברות האינטרנט אשר מציעות מספר מוגבל וקבוע של אפשרויות בלתי משתנות. הפעם השניה היא בתהליך העבודה של SMSITE בו אנו מעמיקים באיפיון הצורך שלכם, העסק שלכם, קהל היעד, נקודות העוצמה והחולשה ולמציאת הדרך והפתרון המתאים ביותר עבורכם ולאישורכם עוד לפני שהזזנו את העכבר, קיבלנו GO...העכברים בתנועה ואנו יוצאים לדרך....

בואו נעשה סיור קצר בבית האינטרנט של SMSITE...
את היסודות כבר ראיתם בדרך הם יצוקים מקוד טהור* שלנו עם חותמת  SMSITE.
בקומה הטכנולוגית נמצא את המעצבים ומתכנתי היסודות ואת אלו האחראים לכל התוספות הנבנות על האתר שלכם אחרי השלב הראשון, צ'ט אונליין, וידאו אינטראקטיב של "מדברים וידאו, קריינות מקצועית למיתוג קולי של ביזנסטון, תכנות פלאש ואנימציות, מערכת CRM, כל הכלים שמאחורי הקלעים של האתר שלכם.

קומת פיתרונות הניהול מספקת לכם את כל הכלים לניהול, לאיחסון ולטיפול השוטף באתר שלכם פיתרונות איחסון דינאמיים, רישום דומיין, מערכת ניהול תוכן, מערכת ניהול לקוחות, מערכת ניהול באנרים, דוחו"ת סטטיסטיים, ניהול השרת ועוד. בקומת הפירסום והשיווק נמצא כלים רבים אשר משמשים את בית האינטרנט של SMSITE ליצירת ה"באז" להשקת האתר שלכם ולפירסומו ברחבי הרשת לקהל היעד, כלים כגון : קידום האתר בגוגל ושאר מנועי החיפוש, מיתוג עיסקי, ניהול קמפיינים פרסומיים ברשת בכל הרמות, משחקי פלאש פירסומיים, שיווק ויראלי ברשתות חברתיות ואתרי שיתוף תוכן,  כתיבת מאמרים, כתיבה שיווקית, חתימה דינאמית ועוד, כל הכלים לבניית מסע שיווקי ברשת שיתרגם את הנוכחות שלכם ברשת למודעות אצל הגולשים..ולרווח. כמובן שעל הפנטהאוז השתלטו המוחות הקריאייטיבים של SMSITE ... שם נמצא את האחראים לעיצוב האתר, בניית ממשק המשתמש, הקופירייטינג, הסאונד, הוידאו, עיצוב הבאנרים, המשחקים וכל הצבע הנדרש להשלים בית טכנולוגי מלא בכל טוב...ושגם יראה טוב...:-)

בית האינטרנט של SMSITE פתרונות אינרטנט
* קוד טהור = קוד תוכנה אשר נכתב מראשיתו {"דף חלק"} ועד סופו ע"י אותם מתכנתים.

פרטים כלליים:

שם חברה: SMSITE - פתרונות אינטרנט מנצחים

טלפון: 077-7906080

פקס: 077-5009660

דוא"ל: [email protected]

אתר אינטרנט:

יעוץ חינם
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
שם:
שם החברה:
טלפון:
דוא"ל:
אני מתעניין:
הערות:


טלפון לפניות
פתרונות

עקבו אחרינו